O mnie

Jakub Borkowski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku prawo. Ponad 10 lat pracowałem w krajowych podmiotach zajmujących się doradztwem podatkowym oraz rozliczeniami podatkowymi.  Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w dziale podatkowym w jednej z firm tak zwanej Wielkiej Czwórki. Po zdanym egzaminie na doradcę podatkowego (numer wpisu 13443) otworzyłem własną działalność gospodarczą.

W ostatnim czasie skupiam się na rozwiązaniach, które usprawniają prowadzenie działalności gospodarczej. Szukam innowacyjnych rozwiązań wykorzystując dostępne narzędzia IT. Elektroniczny obieg dokumentów to nie przyszłość, ale teraźniejszość która przyśpiesza pracę i pomaga zyskać dodatkowe oszczędności.

Uważam, że działalność badawczo rozwojowa to  temat nie tylko dla największych firm na rynku. To potencjał, który powinien wykorzystać przedsiębiorca w wybranych obszarach swojej działalności. Zachęcam do korzystania z preferencyjnego sposobu rozliczenia takiej działalności i pomagam w realizacji celu.

 

tn_Zdjecie DPJB